Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
100 %
2.6kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

arrestohet shqiptari

Duke vaditur parcelën me 1.000 rrënjë kanabis, arrestohet shqiptari në Siçili, i dënuar nga Gjykata e Apelit me 24 vite burg

Një shqiptar dhe një italian janë arrestuar nga Guardia di Finanza e Catanias, pasi janë kapur në flagrancë në një parcelë me 1.000 rrënjë...

Ndizte vatra zjarri në Itali, arrestohet në flagrancë 25-vjeçari shqiptar

Një shtetas shqiptar dhe një italian kanë rënë në prangat e policisë pasi akuzohen për zjarrëvënie të qëllimshme në Troina të Siçilisë. Mediet italiane bëjnë...

Arrestohet 24-vjeçari shqiptar në Spanjë, përdorte fabrikën për plantacion kanabisi (FOTO)

Policia e Spanjës ka vënë në pranga një 24-vjeçar shqiptar, i cili kishte ngritur një plantacion kanabisi në një magazinë të vjetër në juglindje...

“Më pa shtrembër”, arrestohet shqiptari që vrau 24-vjeçarin turk për një shikim të “egër” (EMRI-DETAJE)

“Pse më sheh” është një shprehje që në vendin tonë është bërë legjendë urbane dhe barsoletë, për vetë faktin se shumë ngjarje të rënda...

Arrestohet për drogë oficeri i policisë në San Marino, ia shiti 42-vjeçari shqiptar i cili përfundoi në pranga

Dy arrestime janë kryer nga xhandarmëria e San Marinos pasditen e sotme. Një nënoficer në detyrë në departamentin e policisë dhe një shtetas 42...

Arrestohet shqiptari që zhvaste të miturit në Itali: Po s’pagove, do i them të gjithëve që je gay (Si i shantazhonte)

Një 34-vjeçar shqiptar ra në prangat e policisë në Itali, pasi akuzohet për zhvatje dhe shantazh ndaj të miturve. Shqiptari me inicialet G.B., u arrestua...

Qeni zbuloi drogën, në pranga 23-vjeçari shqiptar dhe një grek

Ditën e sotme një shqiptar dhe një grek janë arrestuar nga policia helene me akuzën e trafikut të drogës.   'Protothema'...

Mashtroi bashkëatdhetarët për punë dhe leje qendrimi për 4500 euro, arrestohet shqiptari në Itali

Një 44-vjeçar shqiptar me iniciale B.M., banues në Follonica të Italisë, u arrestua nga agjentët e Grosseto Mobile me akuzën e qendrimit pa leje...

Me kokainë në makinë, arrestohet shqiptari në Itali (Emri)

Policia italiane ka arrestuar dje një shqiptar, pasi u kap me dy kilogramë kokainë në makinë. Shqiptari i vënë në pranga...

Armëmbajtje pa leje, arrestohet shqiptari në Itali për festën e Pashkëve

Një shqiptar është arrestuar për festën e Pashkëve në zonën Mirafiori në Torino. 31-vjeçari akuzohet për mbajtje pa leje të armëve...

Lajmet e fundit