Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
8.8kmh
0 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
17 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

arrestohet polici

E rëndë në Sarandë/ SHÇBA prangos inspektorin e Policisë, kreu marrëdhënie seksuale me një vajzë 13 vjeçare, shfrytëzohej për prostitucion

Një inspektor policie është arrestuar nga SHÇBA pasi ka kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë të mitur 13 vjeçe. Në pranga ka rënë dhe...

Oficerët e SHÇBA zbarkojnë në Laç: Arrestojnë policin e Patrullës, rrihte bashkëshorten dhe djalin (EMRI)

Oficerët e Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) në Policinë e Shtetit, kanë arrestuar kolegun e tyre në Laç. Mësohet se në...

Tentoi të fusë drogë në qelitë e burgut në Korçë, arrestohet polici ‘shpërndarës’, kishte lëndë narkotike edhe në shtëpi (EMRI)

Një polic i burgut të Drenovës në Korçë është arrestuar, pasi është kapur në flagrancë duke tentuar të fusë drogë në qelitë e burgut....

Arrestohet nënkomisari që pajiste me armë personat me të shkuar kriminale (EMRI)

SHÇBA arreston një punonjës policie për “Shpërdorim detyre”, mundësoi pajisjen me armë të një personi me precedent penal. Shërbimi për Çështjet...

Lajmet e fundit