Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

arrestohet ne itali

I shpallur në kërkim ndërkombëtar, arrestohet e ekstradohet nga Italia drejt vendit tonë Bledar Cara

Bledar Cara i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar në Itali dhe është ekstraduar drejt vendit tonë. Për këtë shtetas, në vitin 2018, Gjykata për...

Mori peng një grua në Greqi dhe kërkonte 1.8 milion euro, arrestohet nga Intepoli në Itali 45 vjeçari shqiptar i shumëkërkuar (EMRI)

Besnik Sadikaj, është arrestuar nga Interpoli në Itali pasi, ndaj tij janë lëshuar dy urdhra ekstradimi ndërkombëtar, një nga Italia dhe një nga Shqipëria....

120 mln euro kokainë nga Amerika e Jugut/ Kontrolli rutinë kap ‘mat’ super-trafikantin shqiptar në Itali (Detaje)

Mbrëmjen e djeshme është arrestuar një trafikant shqiptar në Itali, i cili në periudhën kohore shtator 2018-janar 2020, trafikoi nga Amerika e Jugut plot...

Tentoi të udhëtojë nga Italia drejt Londrës me karta false, arrestohet 24-vjeçari shqiptar

Një 24-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane ndërkohë që tentoi të hipte në një avion që kishtë destinacion Londrën. Sipas...

Lajmet e fundit