Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
35 %
8.2kmh
20 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

arrestohet mjeku

“Të mos njollosen bluzat e bardha”, Spitali i Traumës reagon pas arrestimit të mjekut: Të zbardhet e vërteta!

Spitali i Traumës në Tiranë ka reaguar pas arrestimit të mjekut anestezist ditën e sotme gjatë një aksioni policor për goditjen e korrupsionit. Në një...

Policia INFILTROHET te Spitali i Traumës, arrestohet për korrupsion MJEKU (EMRI-DETAJE)

Një mjek i Spitalit Ushtarak të Traumës është vënë në prangat e policisë pak çaste më parë në Tiranë. Sipas informacioneve të para, mësohet se...

I dyshuar si porositës për vrasjen e presidentit të Haitit, arrestohet mjeku

I dyshuari kryesor për organizimin e vrasjes se presidentit haitian, Jovenel Moise, është një mjek. Policia bëri të ditur se Christian Emmanuel Sanon kishte hyrë në...

Falsifikonin testet e Covid, Prokuroria firmos arrestimin e mjekut të QSUT dhe pronarëve të agjencive të udhëtimit në Tiranë, 10 në pranga

Dhjetër persona kanë rënë në prangat e Policisë pas urdhër-arresteve të kërkuara nga Prokuroria e Tiranës. Është arrestuar një mjek që shërbente në QSUT...

Lajmet e fundit