Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

arrestohet menaxheri

Ngarkesa e kapur me kokainë në Portin e Durrësit, arrestohet menaxheri i firmës, pronari shpallet në kërkim (EMRAT-DETAJE)

Pas sasisë së kokainës së kapur sot në Portin e Durrësit, policia njofton është arrestuar menaxheri i firmës ku do mbërrinte kontenieri, si dhe...

Lajmet e fundit