Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

arrestohet i riu

“Për korrupsion ndaj efektivit e di që arrestohesh?!”, prangoset ‘LIVE’ i riu që i dha policit 50 euro pse po ecte me 133 km/h...

Policia e Shtetit ka bërë bilancin e muajit korrik, ku në 30 ditë janë arrestuar 344 shoferë për vepra të ndryshme penale. Janë pezulluar...

Me BENZ rrugës për në plazh, shihni si arrestohet 5 km më larg i riu që nuk i ndaloi policit (VIDEO)

Policia Rrugore vijon kontrollet në zonat me risk të lartë për ngjarjet rrugore me pasoja të rënda për jetën, me fokus shkeljet dhe mjetet...

“Të thashë siguracionin, jo me fut gjëra tjera brenda”, shihni si arrestohet i riu që palosi lekët poshtë dokumenteve (VIDEO)

Policia Rrugore vijon me kontrolle intensive në të gjitha rrugët interurbane dhe në qendrat e banuara, për të evidentuar dhe ndëshkuar shkelësit e Kodit...

“Po kjo ç’a është?! Fik mjetin dil nga makina!”/ Shihni si arrestohet i riu që u fut me të kuqe dhe kërkoi t’ia hedhë...

Policia Rrugore vijon me kontrollet intensive në të gjithë vendin, duke përdorur radarë, dronë, alkooltestues, makina të paloguara, kamera dhe aparate fotografike. Gjatë kontrolleve janë...

I riu terrorizon qytetin me armë, iu gjet dhe kokainë

Një ngjarje shqetësuese kanë përjetuar banorët e qytetit të Shijakut. Një person ka qëlluar me armë duke terrorizuar gjithë qytetarët, për...

Qarkullonte me makinë me xhama të errët, ARRESTOHET i riu, tenton të korruptojë policin (VIDEO)

Një person është vënë në pranga të policisë ditën e sotme, pasi ka tentuar të korruptojë policinë për t’iu shmangur penalizimit, pasi po qarkullonte...

Lëvizte me kokainë në makinë, arrestohet në flagrancë 24-vjeçari (EMRI)

Një 24 vjeçar është arrestuar në Shkodër pasi u kap me kokainë në makinë. I ndaluari është Kristjan  Bjeshkaj, 24 vjeç, banues...

Bëri kërdinë me vjedhje në banesa, ARRESTOHET “makthi” i Sarandës (EMRI)

Policia e Sarandës ka arritur të zbardhë disa vjedhje në qytet ku në kuadër të operacionit “speed” është vënë në pranga 24 vjeçari, Dhimitri...

Përndiqte 19-vjeçaren, i riu e pëson keq (EMRI-DETAJE)

Policia sqaron se arrestimi i tij u bë i mundur pasi ndaj tij është bërë kallzim nga 19-vjeçarja me inicialet G.A, banuese në...

Lajmet e fundit