Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
24 %
4.6kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

arrestohet 64 vjecari grek

Arrestohet 64- vjeçari grek, mori peng dhe përdhunoi të miturin shqiptar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Triadha në ishullin e Evias.  Një 64 vjeçar grek dhe një 39-vjeçar indian...

Lajmet e fundit