Tirana
few clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
40 %
4.1kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

TAG

arrestohet 42 vjeçari në Tiranë

Parandalohet ngjarja e rëndë kriminale/ Dhunonte fëmijët dhe gruan, arrestohet 42 vjeçari në Tiranë

Policia e Tiranës ka parandaluar një ngjarje të rëndë kriminale në familje. Është arrestuar në flagrancë shtetasi A. V., 42 vjeç,...

Lajmet e fundit