Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

arrestohet 40 vjecari

Shiste kokainë me doza në tabachinon e tij, antidroga prangos 40 vjeçarin në Allias, sekuestrohen lekë dhe mijëra euro (EMRI)

Një 40 vjeçar është arrestuar nga Policia në Allias, Tiranë, pasi në një tabachino në pronësi të tij shiste doza kokaine. Pas 5 muajsh...

“Benzin” plot me emigrantë, arrestohet 40-vjeçari në Gjirokastër, u kishte marrë 200 euro pë t’i çuar në Tiranë

Një 40-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi u kap duke transportuar emigrant të paligjshëm. Policia njofton se në prang aka rënë shtetasi A....

Lajmet e fundit