Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

arrestohet 29 vjeçari

Togat e zeza i kishin dhënë “Arrest shtëpie”, Policia e gjen 29 vjeçarin nga Poliçani në rrugë dhe e arreston

Një 29 vjeçar nga Poliçani është arrestuar nga Policia pasi është konstatuar duke lëvizur jashtë shtëpisë, ndërkohë që Gjykata kishte dhënë për të masën...

Lajmet e fundit