Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

TAG

arrestohen

U kapën me 365 kg drogë, ZBARDHEN EMRAT, ja kush janë shqiptarët e arrestuar në Itali, pjesë e grupit kriminal

Janë zbardhur emrat e shqiptarëve të cilët u arrestuan në kudër të operacionit “Cororito” në Itali, ku u shkatërruan dy grupe kriminale që trafikonin...

Kultivuan fidanë kanabisi në pyll, vihen në pranga 3 të rinj në Fier, një tjetër në kërkim (EMRAT)

Policia e Fierit ka vënë në pranga 3 persona dhe ka shpallur në kërkim një tjetër, pasi akuzohen se kultivuan fidanë kanabisi në pyllin...

Rrahën dhëndrin dhe krushkun, arrestohen babë e bir në Tiranë

Dy persona janë arrestuar në flagrancë nga Policia e Tiranës pasi akuzohen për dhunë në familje.   “Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin...

Dhunonte bashkëshorten, arrestohet 29-vjeçari në Vlorë, në pranga dhe 3 të tjerë

Policia e Vlorës ka arrestuar katër persona, pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Mes tyre është dhe një 29-vjeçar, i cili akuzohet se ushtronte...

Aksion si në filma, arrestohen dy shqiptarë që trafikonin kokainë në Greqi, njëri tentoi të përplasë me makinë policin (DETAJE)

Dy shqiptarë që trafikonin lëndë narkotike kanë rënë në prangat e policisë në Greqi, pas një aksioni policor. Mediat greke bëjnë me dije se fillimisht...

Goditi policin, arrestohet 43-vjeçari në Tiranë, në pranga edhe 3 persona të tjerë (DETAJE)

Katër persona kanë rënë në prandat e policisë, pasi akuzohën për vepra të ndryshme penale. Bëhet me dije se në pranga kanë rënë shtetasit M....

Vodhën me dhunë një pikë karburanti në Fushë Krujë, arrestohen dy të rinj

Dy persona janë arrestuar ditën e sotme nga policia pasi dyshohet se kanë vjedhur një pikë karburanti në Fushë Krujë. Sipas informacioneve të policisë mësohet...

Goditën me sende të forta 38-vjeçarin në Fier, arrestohet një person dhe shpallen në kërkim dy të tjerë (DETAJE)

Një 38-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, ndërsa janë shpallur në kërkim dy të tjerë, pasi kanë goditur me sende të forta një...

Sekuestrohen 5 kg kanabis dhe disa fidanë të mbjellë në Fier, arrestohen 3 persona, shpallet në kërkim babai i të miturit (DETAJE)

3 persona janë arrestuar në Mallakastër për kultivim të lëndëve narkotike, si dhe është shpallur në kërkim një tjetër. Në mesin...

Nga i riu që rrahu me sende të forta xhaxhain dhe djalin e tij, te ‘avokati’ mashtrues që mori paratë e qytetarit, arrestohen 2...

2 persona janë vënë në pranga në Mat, njëri prej tyre ka rrahur xhaxhain dhe djalin e tij kurse tjetri hiqej si avokat duke...

Lajmet e fundit