Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

TAG

arrestohen

Ofroi para që të mos i bëhej testi i alkoolit, shihni si arrestohet i riu që lëvizte i pirë me fuoristradë luksoze (VIDEO)

Policia Rrugore ka rritur masat duke monitoruar me radarë, dronë, dragera, kamera, aparate fotografike, makina të paloguara e patrulla të lëvizshme 24/7, të gjitha...

Zbulohet parcela me kanabis, arrestohen dy persona në Skrapar, procedohet kryeplaku i fshatit (Emrat)

Dy persona janë arrestuar në Skrapar si dhe është proceduar penalisht Kryetari i fshatit pasi akuzohen për kultimin të bimëve narkotike si dhe shpërdorim...

Bëni “kërdinë” duke vjedhur makina në Lushnjë, arrestohen dy të rinjtë (EMRAT-VIDEO)

Dy persona kanë rënë në prangat e Policisë në Lushnjë pasi akuzohen për vjedhje. Bëhet me dije se në pranga kanë rënë shtetasit Andi Orucai...

Dhunë mes disa personave, Policia e Dibrës shpall në kërkim 3 autorët

Tre persona janë shpallur në kërkim nga policia e Dibrës, pasi kanë goditur me sende të forta dy persona. Bëhet me dije se janë shpallur...

Të shpallur në kërkim, policia Vlorës arreston dy të rinjtë

Policia e Vlorës ka arrestuar dy persona, të cilët ishin shpallur në këkrim për veprën penale “ndihma për kalimin e paligjshëm të kufirit”. Në pranga...

Tentuan të mbjellin kanabis në fshatin Krrabë e Vogël, Policia arreston tre persona dhe shpall në kërkim dy të tjerë (EMRAT)

Tre persona kanë rënë në prangat e policisë së Elbasanit, ndërsa dy të tjerë janë shpallur në kërkim, pasi kanë tentuar të kultivojnë kanabis. Në...

Kanabis në makinë, “Shqiponjat” arrestojnë dy të rinj në Tiranë

Gjashtë persona kanë rënë në prangat e policisë pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Policia e Tiranës ka arrestuar dy të rinjë, shtetasit A....

Me maskë Covid, dy të rinj kosovarë i vjedhin çantën gruas në Tropojë, policia HABITET me çfarë i gjen në hotel

Dy të rinj nga Kosova janë arrestuar sot në Tropojë, pasi akuzohen se i vodhën me dhunë çantën e dorës një qytetareje atje. Të...

Sapo pa policinë ja “futi vrapit” për të fshehur kanabisin, arrestohet 23-vjeçari në Tiranë

Një 23-vjeçar është arrestuar nga Policia e Tiranës pasi është kapur në flagrancë me një sasi me lëndë narkotike. Shtetasi me ininciale S.Rr, sapo ka...

Vdekja e 35-vjeçarit në minierën e Bulqizës, arrestohet tekniku dhe procedohet penalisht brigadieri

Është arrestuar tekniku i minierës në Bulqizë dhe është proceduar penalisht brigadieri, pas ngjarjes së rëndë ku humbi jetë 35-vjeçari, Eldi Alla. Ka rënë në...

Lajmet e fundit