Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

arrestohen 3 persona

EMRAT/ Mes tyre dhe një femër, Policia arreston 3 persona të rrezikshëm, kishin marrë peng me kallashnikov një 34-vjeçar në Gjirokastër

Policia e Gjirokastrës ka arrestuar tre persona, pasi në bashkëpunim me njeri-tjetrin kanë marrë peng një 34-vjeçar në Gjirokastër. Gjatë operacionit atyre u është...

Trafikonin klandestinë me 150 euro, në pranga 3 presona mes tyre një sirian

Policia e Maliqit ka arrestuar tre persona të cilët akuzohen se trafikonin shtetas të huaj drejt BE duke përfituar para. Në...

Kontabandonin automjete, arrestohen 3 persona në Kukës

Policia e Kukësit ka arrestuar në flagrancë 3 shtetas që trafikonin dhe kontabandonin automjete dhe pjesë këmbimi. Bëhet fjalë për shtetasit...

Goditet grupi kriminal në Tiranë, arrestohen tre persona me 111 kg drogë në formë çokollate (VIDEO)

Goditet një grup kriminal në drejtim të tregtimit të lëndëve narkotike në Tiranë në sajë të operacionit të koduar “Çokollata”. Policia...

Kapen me drogë në Korçë, ARRESTOHEN 3 persona (EMRAT)

Tre persona janë vënë në pranga nga policia paraditen e sotme pasi janë kapur me drogë në Korçë. Gjatë arrestimit, autorëve...

Policia bën ‘kërdinë’, ARRESTOHEN 3 persona, pezullohen 26 leje drejtimi (DETAJE)

Policia Rrugore e Tiranës godet një tjetër rast të "mitdhënies", duke vënë në pranga 35 vjeçarin A.M. Gjithashtu janë arrestuar në...

Detaje të reja nga aksioni në “Don Bosko”, tentoi të çante Post-bllokun, si u plagos nga policia Blendi Peca

Policia e Tiranës ka dhënë ditën e sotme detaje të reja mbi operacioni antidrogë “ Përpjekja e dështuar”, në lagjen “Don Bosko” në Tiranës....

Lajmet e fundit