Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E martë, 27 Korrik, 2021

TAG

arrestoheet ne gjermani

Mashtroi kompaninë shqiptare dhe mori 426 mijë euro, homologët arrestojnë në Gjermani 41 vjeçarin rumun, Policia kishte 4 vite që e hetonte

Një 41 vjeçar nga Rumania dhe me banim në Gjermani ka rënë në prangat e autoriteteve atje, pasi Policia shqiptare ka kërkuar arrestimin e...

Lajmet e fundit