Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Pre
11 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
15 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

TAG

arrestimi

Si u arrestua agjenti i Operacionales, shefat e thirrën në zyrë për “probleme pune”, u shtang kur pa veten në video me Ervis Martinajn

Jeton Lami, agjent i Forcës Operacionale në Policinë e Shtetit, u arrestua dje pasi Gjykata ka dhënë ndaj tij masën e sigurisë “Arrest me...

Kryehetuesi i komunizmit, Qemal Lame tregon pse kërkohej arrestimi i gjyshit të Edi Ramës

Qemal Lame, Kryetari i Hetuesisë së Përgjithshme të Shqipërisë 1982-1992, ka folur lidhur me dënimet e qytetarëve në kohën e komunizmit. Ai ka kujtuar...

U arrestua me heroinë dhe ekstazi, Policia e Lezhës njoftim zyrtar për djalin e ish-deputetit socialist

Gëzim Peza, djali i ish-deputetit socialist Dashamir Peza është afro dy javë më parë nga Policia e Lezhës në Shëngjin, pasi nga një kontroll...

Thirrja e Ramës për arrestimin e Berishës, avokat Ngjela tregon përse ish-kryeministri nuk mund të gjykohet nga SPAK

Kryeministri Edi Rama i bëri thirrje dje Prokurorisë Speciale që të merrej "me non gratën e madhe" Sali Berisha dhe Presidentin Ilir Meta. Por,...

“Ja ku jam”, këngëtarja Fjolla Morina REAGON pas lajmit të arrestimit (FOTO)

Këngëtarja kosovare Fjolla Morina ka reaguar pak pas  qarkullimit të lajmeve për arrestimin e saj ditën e sotme në Prishtinë.  Ajo ka publikuar  disa foto...

SPAK nxjerr “bllof” Policinë: Alqi Bllako është arrestuar sot në orën 03.30 të mëngjesit! (Korespndenca e plotë me Kuvendin dhe DVP Tiranë)

Prokuroria Speciale SPAK, zbardh korespondencën me Kuvendin e Shqipërisë dhe Policinë e Shtetit, për arrestimin e ish-deputetit socialist Alqi Bllako. Referuar njoftimit zyrtar, bëhet...

Plumbi i kapi shtyllën kurrizore, ja si paraqitet gjendja e Nuredin Dumanit

Gjatë mbrëmjes së djeshme në prangat e policisë ra i shumërkërkuari Nuredin Dumani. 39-vjeçari u gjet i plagosur dhe burime për mediat bëjnë me...

VIDEO/ I zhveshur dhe me pranga në duar, dalin pamjet e arrestimit të serial-killerit Nuredin Dumani në Fier

Janë publikuar pamjet e momentit të arrestimit të serial-killerit Nuredin Dumanit, i cili u gjet i plagosur në një apartament në Fier. I zhveshur dhe...

Arrestimi i Elsa Lilës, gazetari: Bëjnë moral ato që ndërrojnë nga 7-8 biznesmenë për një videoklip

Prej ditësh arrestimi i këngëtares shqiptare, Elsa Lilës, ka qenë kryefjala e mediave shqiptare dhe atyre italiane. Elsa Lila  u arrestua në Itali si një...

“Fajin e ka Pirro Çako”, Rezarta Shkurta habit me deklaratën për arrestimin e Elsa Lilës

Lajmi i arrestimit të këngëtares, Elsa Lila, ka qenë kryefjala në mediat shqiptarë gjatë orëve të fundit. Një pjesë e mirë e artistëve i kanë...


Lajmet e fundit