Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
60 %
1.5kmh
20 %
Pre
22 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

arrestimi i Saimir Tahirit

Flet filozofi Përparim Kabo: Nuk kemi pse habitemi nëse arrestohet Saimir Tahiri

Filozofi i njohur, Përparim Kabo ka folur për çështjen më të fundit të aktualitetit për sa i përket mandatit të deputetit Saimir Tahiri. ...

Deputeti i PD shpërthen në akuza: Rama dhe Tahiri janë bashkëpunëtorë në vjedhjen e votave dhe trafikun e drogës

Deputeti i Partisë Denmokratike, Enkelejd Alibeaj ka dalë në një konferencë për shtyp, ku ka folur për çështjen e mandatit të deputetit Saimir Tahiri....

Mandati i Saimir Tahirit, mbërrin te Krimet e Rënda dojsa tjetër nga Italia

Në Prokurorinë e Krimve të Rënda mësohet se ka mbërritur dojsa e dytë nga Italia. Dosja që ka mbërritur sot në...

Ish-ministri: Kush guxon të hetojë qeverinë e sotme, do ta hajë

I ftuar në emisionin “Byro Politike”, ish-ministri Drejtësisë, Ylli Manjani ka komentuar atë që ndodhi sot në Kuvendin e Shqipërisë. Manjani e cilësoi...

Mandati i Tahirit, deputeti i PS-së tregon provat sekrete të Prokurorisë në mbledhjen me dyer të mbyllura

Deputeti i Partisë Socialiste Ulsi Manja, njëkohësisht anëtar i Këshillit për Mandatet, i ftuar në televizionin “News 24”, ka folur për atë që ka...

Lajmet e fundit