Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
0.5kmh
0 %
Hën
6 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
12 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

arrestime

Ilir Meta i “zhgënjyer” nga SPAK: Kishte mundësi t’i arrestonte të gjithë para zgjedhjeve! U lajmëruan dhe u larguan, ashtu si pronarët e inceneratorëve

Presidenti Ilir Meta ka folur për operacionin e Policisë në bashkëpunim me SPAK, ku u arrestuan 18 persona të botës së krimit, ndërkohë që...

Janë evidentuar 8 GRUPE KRIMINALE në Tiranë, Durrës dhe Elbasan / Kreu i SPAK, Kraja: Prova të reja për vrasje, grabitje me dhunë dhe...

Tetë grupe të rrezikshme kriminale janë evidentuar në Tiranë, Durrës dhe Elbasan, bëri me dije kreu i SPAK, Arben Kraja gjatë një deklarate për...

Forcat Speciale zbarkojnë rrugëve të Shqipërisë, SPAK urdhëron arrestimin e 32 personave (PAMJET)

Një operacion i madh i Policisë është duke u zhvilluar në disa qytete të vendit. Mësohet se Prokuroria Speciale ka urdhëruar arrestimin e 32...

Policia bën bilancin e javës: U arrestuan 179 persona, 35 prej tyre në kërkim! Janë zhvilluar 24 operacione policore, sekuestruam armë dhe lëndë narkotike

Policia e Shtetit ka bërë bilancin e javës, ku njofton se nga 24 operacione të zhvilluar, janë  janë arrestuar, proceduar dhe shpallur në kërkim...

Policia kap në Kapshticë autobuzin e mbushur me karburant dhe vaj kontrabandë, arrestohen 3 persona, mes tyre edhe doganieri

Policia ka arrestuar 3 persona në Kapshticë, të cilët tentuan të fusin kontrabandë në Shqipëri një sasi të konsiderueshme karburanti, vaj mjetesh dhe vaj...

Shtatë operacione “Restart” dhe qindra kilogram lëndë narkotike e sekuestruar, Prokuroria e Korçës: Hetimet 6 mujore sollën arrestimin e 19 personave

Prokuroria e Korçës ka dhënë detaje në lidhje me 7 operacioet “Restart” të zhvilluara në 6 muaj, ku janë arrestuar 19 persona dhe janë...

Policia e Shtetit bën bilancin e javës: Arrestuam 183 persona, 57 prej të cilëve të shpallur në kërkim! U parandaluan 2 ngjarje kriminale, gjobiten...

Policia e Shtetit ka bërë bilancin e kësaj jave, ku njofton se janë arrestuar 183 persona, nga të cilët 52 në kërkim kombëtar dhe...

Shpërndanin kokainë në lokale, policia arreston 2 persona në Lezhë

Dy persona janë arrestuar nga policia vendin e quajtur “Rrethi i Shëngjinit” në Lezhë, pasi gjatë kontrollit të automjetit tip “Volkswagen”, iu janë gjetur...

Policia bën bilancin e javës: Janë arrestuar 181 persona, 12 prej tyre në kërkim ndërkombëtar, u vendosën më shumë se 16 mijë gjoba ndaj...

Policia e Shteti ka bërë bilancin e kësaj jave, ku njofton se në total janë arrestuar, proceduar dhe shpallur në kërkim 576 persona, nga...

“Rusia meriton paqe”, arrestohen mbi 170 protestues kundër pushtimit të Ukrainës në Moskë

Policia ruse ka arrestuar  këtë të shtunë 176 persona, të cilët protestuan në Moskë kundër pushtimit të Ukrainës. Organizata OVD-Info, që monitoron arrestimet në protesta,...


Lajmet e fundit