Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

TAG

arrestime

Marrëveshje të fshehta me mafian dhe krimin, arrestohen 69 politikanë, inxhinierë, biznesmenë dhe profesorë universitetesh

Guardia Di Finanza ka ekzekutuar 69 urdhër- arreste mes tyre politikanë dhe biznesmenë. Sipas mediave italiane të arrestuarit akuzohen për manipulime...

Tentativë vrasje, armë pa leje dhe kanosje, arrestohen 2 persona, 2 të tjerë në kërkim

Materialet proceduriale i'u kaluan Prokurorisë Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprat penale "Kanosja" dhe "Prodhimi dhe mbajtja pa leje e...

Superaksion i Policisë në Shkodër, arrestohen 6 persona dhe sekuestrohet arsenal armësh dhe municionesh

Si rezultat i një aksioni të gjerë të policisë është bërë e mundur të arrestohen 6 persona dhe një tjetër të shpallet në kërkim. Gjithashtu...

Arrestohen 28 persona në Tiranë

•plotësuar 2034 masa administrative për shkelje të ndryshme Janë sekuestruar në cilësinë e provës materiale, dozat e lëndës narkotike të dyshuar Canabis Sattiva...

Masa për sigurinë rrugore, arrestohen 5 persona

Policia Rrugore në Berat ka ushtruar kontrolle kundër shkeljeve në transport dhe mësohet se janë arrestuar 5 persona për "Drejtim automjeti në mënyrë të...

Arrestohen katër persona në Itali, dyshohet se planifikonin e sulme terroriste

Një çift bashkëshortësh dhe dy burra janë të dyshuar për përgatitjen e sulmeve terroriste në territorin italian u arrestuan mëngjesin e sotëm, të cilët...

22 persona arrestohen në Tiranë gjatë fundjavës (Emrat dhe veprat penale)

Policia e Tiranës ka arrestuar në fundjave 22 persona për vepra të ndryshme penale, mes tyre 2 persona për tentative vrasje. Në...

Arrestohen 38 persona brenda ditës për vepra të ndryshme penale

Gjatë 24 orëve të fundit, policia ka ndaluar dhe arrestuar në të gjithë vendin 38 persona për vepra të ndryshme penale. Midis tyre 10...

Video: Momenti kur FNSH-ja arreston të riun pasi i gjen pistoletën në makinë

Policia e Shtetit ka nisur një aksion të gjerë në kuadër të zbatimit të planit të masave për rritjen e sigurisë. Në të gjithë...

Publikohen përgjimet e tutorit shqiptar me vajzën në rrugë, i nervozuar i kërkon llogari

Janë publikuar nga mediat italiane përgjimet e bëra nga policia të një tutori shqiptar dhe një vajze që ai kishte nxjerrë në rrugë për...


Lajmet e fundit