Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

TAG

arrestime

Përfituan 9 milion dollarë përmes rimbursimit të TVSH: Arrestohen 5 biznesmenë, 6 në kërkim (EMRAT)

Pesë biznesmenë janë arrestuar dhe 6 të tjerë janë ende në kërkim pasi akuzohen se përmes një skeme mashtrimi me faturat e TVSH-së kanë...

Berisha nuk përmbahet: Na shpallën luftë, të gjithë në këmbë

Ndalimi nga policia e aktivistes demokrate në Morinë dhe ish-shefit të FNSH-së, Osman Levanaku ka sjellë reagime nga opozita. Ish-kryeministri Sali...

Gazetari: Si u ‘arratisën’ ish-zyrtarët e lartë të policisë së Vlorës

Gazetari Trashëgim Sokoli i ftuar në emisionin “Tonight Ilva Tare”, thotë se ditën kur janë lëshuar urdhër-arrestet ndaj tre ish-zyrtarëve të lartë të policisë...

Furtunë arrestimesh në Lushnje dhe Fier, akuzohen për vepra të ndryshme penale, në pranga 6 persona (EMRAT)

Policia e Fierit dhe ajo e Lushnjes kanë arrestuar 6 persona të cilët akuzohen për vepra të ndryshme penale. Pasi ishte...

Ndalohen katër persona, Prokuroria e Tiranës urdhëron arrestimin e ZYRTARËVE (EMRAT)

Prokuroria e Tiranës ka urdhëruar ndalimin e katër personave, dy prej të cilëvë zyrtarë publikë, inspektor te ALUIZNI dhe një punonjëse e Hipotekës, të...

Policia e Dibrës zbardh 6 ngjarje kriminale dhe arreston 5 persona (EMRAT-VIDEO)

 Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Dibër ka intensifikuar punën,  për pranadalimin e ngjarjeve kriminale, zbardhjen e  ngjarjeve të ndodhura më parë, për rikontrollin...

Kokainë, armë dhe municione luftarake… Arrestohet Anton Shpatina, në kërkim një tjetër (EMRI)

Policia e Shkodrës ka finalizuar operacionin antidrogë “DOSES”, në sajë të së cilit ra në pranga Anton Shpatina 35 vjeç, si dhe u shpall...

Aksion si nëpër filma në rrugët e Shkodrës, kapet vrasësi i shumëkërkuar, në pranga edhe një tjetër kriminel (VIDEO)

Policia e Shkodrës ka zhvilluar dje një operacion në rrugët e qytetit, duke ushtruar kontrolle intensive, e duke vënë në pranga dy të shumëkerkuar. ...

Lajmet e fundit