Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

arrest

Kapet me DROGË në formë çokollate, arrestohet 46 vjeçari nga Tirana

Komisariati i Policisë Tepelenë në bashkëpunim me Specialistët e Seksionit për Hetimin e Narkotikëve në D.V.P. Gjirokastër ka finalizuar operacionin e koduar 'Përpunimi'. ...

Rrahën me shkop bejsbolli një person, arrestohen babë e bir

Policia e Elbasanit ka arrestuar babë e bir pasi plagosën me shkop bejsbolli shtetasin me iniciale B.A. Në pranga janë vënë...

Aksidenti me një viktimë në Vorë, policia jep informacionin zyrtar: Shoferi 30-vjeçar pësoi arrest kardiak

Policia jep informacionin zyrtar për asksidentin e ndodhur sot në Vorë.   Mësohet se janë përplasur 3 automjete, ndërsa ka nderruar...

Plagosi një person në autostradën Tiranë-Durrës, kapet autori i shpallur në kërkim

Policia e Dibrës ka kapur dhe arrestuar një shtetas të dyshuar për kryerjen e veprave penale 'Vrasje me dashje , mbetur në tentativë', 'Prodhim...

‘Është e rrezikshme të ikësh’, DETAJE nga arratisja e 23 vjeçarit shqiptar nga burgu i Greqisë

Detaje të reja kanë dalë nga arratisja e shqiptarit dhe sirianit nga një burg i Greqisë. Sipas medias greke 'Protothema', 23...

Nuk i mbush 24 orë aventura e shqiptarit, arrestohet i arratisuri nga burgu i Greqisë (EMRI-FOTO)

Arrestohet pas më pak se 24 orësh, shqiptari i arratisur nga burgu i Greqisë. Albiano Xhezairi, 22 vjeç nga Ksamili, është...

Shpërndante drogë afër gjimnazeve, arrestohet 24 vjeçari në Shkodër (Sekuestrohen 990 tableta ‘Ekstazi’)

Policia e Shkodrës ka finalizuar operacionin e koduar 'Pedonalja', ndjekur me metoda speciale të hetimit. Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në...

Ishte shpallur në kërkim, arrestohet i riu vlonjat

Policia e Vlorës ka arrestuar një person të shpallur në kërkim. Në pranga është vënë shtetasi R. D., 29 vjeç, banues...

Vrau një oficer dhe plagosi 2 persona të tjerë, arrestohet 29-vjeçari në SHBA

Një 29-vjeçar në Alabama të Amerikës, i akuzuar për vrasjen e një oficeri policie dhe plagosjen e dy personave të tjerë, u arrestua ditënm...

Shkatërrohet banda e rrezikshme në Francë, në pranga 7 shqiptarë (DETAJE-EMRA)

Pas një hetimi ndërkombëtar 7 shtetas shqiptarë janë arrestuar në Francë dhe Shqipëri për vjedhje me forcë të 70 apartamenteve në Nancy. ...

Lajmet e fundit