Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

arrest

Ndërtuan 3 kate pa leje, arrestohen dy pronarët e firmës

Policia e Tiranës ka arrestuar dy pronatët e firmës së ndërtimit "Brilant" pasi kanë ndërtuar trek ate pa leje në një pallat. ...

Ksera apelon vendimin e Gjykatës, kërkon lirinë

Vetëm një javë pas arrestimit të bujshëm, ish-ministri i Mirëqënies Sociale, Spiro Ksera, ka apeluar vendimin e Gjykatës së Tiranës për “arrest me burg”....

Këngëtari shqiptar kërcënon të miturën: Vidh para në shtëpi dhe m’i jep mua

Një minorene nga qyteti i Lezhës ka vjedhur disa herë banesën e saj si pasojë e kërcënimeve nga një 40-vjeçar, fqinj i saj. Ky...

Lajmet e fundit