Tirana
overcast clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
70 %
2.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

arrest

Doli në krah të Berishës dhe tha se ishte gati të merrte kallashin, shoqërohet në polici Ilir Hamedani: Më mbajtën peng, më gjejnë kleçka...

Policia e Durrësit pas përfundimit të takimit të ish-kryeministrit Sali Berisha në Durrës ka shqëruar në komisariat një prej simpatizantëve, Ilir Hamedanin, pasi deklaroi...

7 kg kanabis në “Benz”, arrestohen tre të rinj nga Tirana në Krujë

Tre persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen për trafkimim të lëndëve narkotike. Në pranga kanë rënë shtetasit V. K., 29 vjeç, G....

Qëlloi me armë drejt makinës së kushuririt, arrestohet 20-vjeçari në Tiranë (DETAJET)

Policia e Tiranës ka arrestuar një 20-vjeçar, i cili pas një konflikti ka qëlluar me armë drejt makinës së kushuririt. Bëhet...

Vodhën biznesin në Tiranë gjatë pandemisë, gjykata lë në burg 2 grabitësit (EMRAT)

Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për dy persona të dyshuar për grabitjen e një biznesi në orët e...

Policia e Fierit dhe Tiranës në aksion, arrestohet 35 vjeçari i shpallur në kërkim (EMRI)

Policia e Fierit në bashkëpunim e atë të Tiranës kanë bërë të mundur arrestimine një personi të shpallur në kërkim. Në...

Ish-i dashuri i Kendall Jenner arrestohet në Suedi

Ish i dashuri i modeles Kendall Jenner, ASAP Rocky është arrestuar në Suedi pasi akuzohet për sulm. Prokurorët thonë se arrestimi...

Bllokuan qendrat e votimit, arrestohen 2 punonjës të bashkisë Mallakastër dhe roja i shkollës, në kërkim nënkryetari

Policia ka arrestuar në flagrancë 2 punonjës të Bashkisë Mallakastër si dhe ka shpallur në kërkim nënkryetarin e Bashkisë. Gjithashtu në...

Ishte shpallur në kërkim, arrestohet 18 vjeçari në Peqin

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Peqin, në vijim të punë për kapjen e personave të shpallur në kërkim, kanë bërë të mundur lokalizimin, kapjen...

Policia ‘tund’ prangat në Vlorë, tre të arrestuar gjatë 24 orëve të fundit

Gjatë 24 orëve të fundit, policia e Vlorës ka vënë në pranga tre persona për vepra të ndryshme penale. Sipas efektivëve...

Kërkohej nga Italia, arrestohet 38-vjeçari në Shkodër

Policia e Shkodrës ka arrestuar një 38-vjeçar për llogari të drejtësisë italiane. Në pranga është vënë shtetasi me inciale M. R,...

Lajmet e fundit