Tirana
scattered clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
6.2kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
9 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
10 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

arrest shtepie

Prezantohej si dietologe, Gjykata e Tiranës jep masën e sigurisë për Silvana Balliun

Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë arrest në shtëpi për dietologen Silvana Balliu. Bëhet me dije se në sancë Balliu nuk ka thënë...

Kërkohet nga Spanja për trafik droge, lihet në “arrest shtëpie” biznesmeni Nikolin Janina, pronar i “Porcelanosa”

Gjykata e Apelit ka caktuar masën e sigurisë “arrest shtëpie” për binzesmenin Nikolin Janina, i cili u arrestua pak ditë më parë ppër qëllim...

Lirohet shef Saimiri dhe 13 të tjerë, Gjykata “çon” në shtëpi të dyshuarit për korrupsion me tenderin për rikonstruksionin e Komisariatit

Gjykata e Shkodrës ka çuar në “shtëpi” 14 efektivët dhe ish-efektivët, të cilët u arrestuan për abuzim me tenderin e rikonstruksionit të godinës së...

Në “arrest shtëpie”, i riu lëvizte i lirë dhe shiste drogë, arrestohet 32-vjeçari në Tiranë

Një 32-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasia akuzohet për trafikim të lëndëve narkotike. Bëhet me dije se në pranga ka rënë...

U vetëvar në shtëpinë e tij, kush është Saimir Kuçi, i dyshuar si autor për grabitjen e biznesmenit Nazmi Çangu

Saimir Kuçi është 37-vjeçari që i dha fund jetës pasditen e djeshme duke u vetëvarur në banesë. Kuçi ishte një nga autorët e dyshuar që...

Mori rrogë mbi 1 milionë lekë edhe në ARREST SHTËPIE? Autoritet për Informim sqaron situatën e ish-zv.ministres Rovena Voda

Databaza e pagave të qytetarëve shqiptarë nxori në pah edhe disa abuzime, ku në listën e pagesave figuronin edhe persona që nuk mund të...

I këputi këmbën 23-vjeçares, Gjykata rrëzon Prokurorinë: S’ka burg për djalin e Erzen Breçanit, do qendrojë në shtëpi

Më 25 qershor 2021  Gjykata e Tiranës ka vendosur të lirojë nga qelia Jehon Breçanin, djalin 19-vjeçar i ish-drejtorit të Policisë Erzen Breçani, i cili...

Mediat sllovene: Thaçi kërkon të dërgohet në arrest shtëpie në Slloveni

Ish-presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka kërkuar që në vazhdim të gjykimit të tij nga Gjykata Speciale në Hagë, ku po akuzohet për krime...

I dehur në timon shkaktoi aksident, Aleksandër Gjoka flet pas arrestimit nga policia

Para pak kohësh këngëtari i njohur Aleksandër Gjoka u arrestua nga policia pasi u përfshi në një aksident dhe u transportua në spitalin e...

“S’e kam prekur vajzën, ngjarje e trilluar”, akuzohet se ngacmoi seksualusht 13-vjeçaren, Gjykata “çon” në shtëpi 55-vjeçarin

Gjykata e Beratit ka vendosur masën “arrest shtëpie” me afat 20 ditë për 55-vjeçarin, i cili akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një 13-vjeçare. Bëhet me...

Lajmet e fundit