Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
61 %
1.5kmh
20 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

arrest me burg

Vrau motrën dhe mbajti trupin tre ditë në shtëpi, policia le në burg Fabian Vukajn

Gjykata e Shkodrës këtë të mërkurë ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për Fabian Vukajn i cili disa ditë më parë vrau...

U kapën me mina me telekomandë, Gjykata e Durrësit merr vendimin për tre të arrestuarit (EMRAT)

Gjykata e Durrësit ka dhënë masën ditën e sotme për tre të arrestuarit, të cilët u japën me mina me telekomandë. Gjykata ka vendosur masën...

Grabiti me dhunë 30 milionë lekë të rruga e Kavajës, Gjykata lë në burg autorin (EMRI)

Gjykata e Tiranës ka vendosur sot masën e sigurisë “arrest me burg” për Roni Spaho, i arrestuar pak ditë më parë për grabitjen me...

Bllokuan aeroportin e Rinasit, Prokuroria e Tiranës kërkon “arrest me burg” për 2 kontrollorë dhe “arrest shtëpie” për një tjetër

Prokuroria e Tiranës ka kërkuar “arrest me burg” për kontrollorët Muhin Mezini dhe Armando Fezga, ndërda për kontrolloren tjetër Flora Ndreca është kërkuar “arrest...

Ekzekutoi Ridvan Ramazanin, gjykata e Shkodrës le në burg Hydajet Mehmetajn

Gjykata e Shkodrës ka dhënë masën dënimin me burg për Hydajet Mehmetaj, një prej ekzekutorëve të Ridvan Ramazanit. Mehmetaj u paraqit sot në gjykatën e...

Policia sekuestroi arsenalin e armëve në Tiranë, GJKKO lë në burg 9 të arrestuarit (EMRAT)

Prokuroria e Posaçme ka dhënë masën “arrest me burg” për 9 personat, në lidhje me kapjen e armatimit dhe municioneve pak ditë më parë...

Përdhunuan 20-vjeçaren me probleme mendore, lihen në burg dy vëllezërit në Kukës

Gjykata e Kukësit ka vendosur 'arrest me burg' për dy vëllezërit që përdhunuan 20-vjeçaren kosovare, e cila vuan nga problemet mendore. ...

Asnjë gjurmë e tij prej gati 1 muaji, avokati i KAJMAKUT: Nuk e di ku ndodhet, kam gati prokurën

Kajmaku ndodhet pre mëse 20 ditësh në arrati, ndërsa autoritetet e drejtësisë caktuan masën ‘’arrest me burg’’ pasi KQZ-ja i hoqi mandatin e...

Nuk ndodhej në banesën e tij, Gjykata cakton masën ‘’arrest me burg’’ për KAJMAKUN

Gjykata e Tiranës caktoi masën ‘’arrest me burg’’ për ish-kryebashkiakun e Vorës Agim Kajmaku, një ditë pasi prokuroria e Tiranës lëshoi udhër-arrestin ndaj tij....

Sherri me 5 të plagosur në Fier, Gjykata cakton masën dhe për personin e tretë (EMRI)

LEXO MË SHUMË:KONFLIKTI MES 2 FAMILJEVE NË FIER, DËNOHET DHE AUTORI I PLAGOSJES ME PISTOLETËN E POLICIT NË SPITAL (EMRI)

Lajmet e fundit