Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
61 %
1.5kmh
20 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

arrest me burg

Vrau vëllain e Talo Çelës, Nuredin Dumanit i komunikohet masa e sigurisë në spital

Gjykata e Elbasanit ka caktuar masën “arrest me burg” për Nuredin Dumanin i akuzuar për vrasjen e Bujar Çelës, vëllait të Talo Çelës, në...

GJKKO vendos “arrest me burg” për 3 nga të arrestuarit për Inceneratorin e Elbasanit (EMRAT)

Gjykata e Posaçme Anti-korrupsion ka vendosur të lërë në burg të të arrestuarit për inceneratorin e Elbasanit: Pëllumb Abeshi, Serafin Papa dhe Bardhul Çabiri. Masa...

GJKKO merr vendimin për ish-deputetin Alqi Bllako

Gjykata e Posaçme ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg” për ish-deputetin socialiste Alqi Bllako. Bllako akuzohet për “shpërdorim detyre” gjatë kohës që mbante...

Drogë, alkool e sende të paligjshme në burgje, jepet masa e sigurisë për 13 të arrestuarit nga megaoperacioni në Elbasan

Është dhënë masa e sigurisë për 13 nga 28 të arrestuarit nga megaoperacioni i zhvilluar dy ditë më parë në Elbasan. Është dhënë masa e...

19-vjeçari abuzoi seksualisht me të miturën, habit avokatja: Djali kishte qëllime serioze, e prezantoi më familjen

Gjykata e Lushnjës vendosi masën “arrest me burg” për  Fisnik Halilin, 19-vjeçarin nga Cërriku i cili akuzohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një...

12 mijë € me premtimin për ekstradimin e një të dënuari, avokati Shehu kërkon lirinë: Të hiqet “arresti me burg” kundrejt garancisë pasurore

Avokati Lavdosh Shehu, i cili u arrestua pak ditë më parë me urdhër të SPAK, i akuzuar për “Ushtrim të ndikimit të paligjshëm te...

SPAK dorëzon në GJKKO kërkesën për arrestin me burg të Thoma Gëllçit dhe 3 ish-vartësve të tij

Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, ditën e sotme ka dorëzuar në Gjykatën e Posaçme, kërkesën ndaj ish-drejtorit të Përgjithshëm Thoma...

Kërkoi të shkonte në shtëpi pas masës “arrest me burg”, GJKKO vendos për fatin e prokurorit të Kukësit, Edmond Karriqi

Gjykata e Posaçme e Apelit kundër Krimit dhe Korrupsionit ka lënë në fuqi masën "arrest me burg" për prokurorin e Kukësit, Edmond Karriqi. Apeli i...

Rrahu kunatën dhe e bëri për spital, Gjykata vendos masën për 45-vjeçaren

Gjykata e Lezhës ka vendosur masën “arrest me burg” për Age Gjaçin, e cila akuzohet se ka dhunuar kunatën. 45-vjeçarja para togave të zeza ka...

Aksidentoi 24-vjeçaren, Gjykata e Tiranës lë në burg Jehon Breçanin, djali i ish-drejtorit të Policisë

Gjykata e Tiranës ka caktuar masën “Arrest me burg” për Jehon Breçanin, i cili para disa ditësh aksidentoi me mjetin e tij 24-vjeçaren. Jehon Breçan...

Lajmet e fundit