Tirana
light rain
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
100 %
0.5kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
18 °
Enj
18 °
Pre
19 °
Sht
19 °
E martë, 21 Mars, 2023

TAG

arrest me burg

Vodhën 530 mijë euro në vilat luksoze në Tiranë, Gjykata lë në burg pastruesen dhe djalin e saj

Gjykata e Tiranës ka dhënë masën “arrest me burg” për Rozeta dhe Havier Dobin, nënë e bir të cilët vodhën 530 mijë euro në...

Goditi me grusht Sali Berishën, Gert Shehu lihet në burg, flet avokati: Kërkuam shtrim në spital për shkak të gjendjes së tij mendore

Gjykata ka dhënë masën “arrest me burg” për 31-vjeçarin, Gert Shehu, i cili më 6 Dhjetor sulmoi me grusht kryetarin e Partisë Demokratike, Sali...

Apeli i GJKKO pranon kërkesën e SPAK, lihet në burg Alqi Bllako

Apeli i Posaçëm GJKKO ka lënë në burg ish-deputetin socialist, Alqi Bllakon, i cili akuzohet se ka shpërdoruar detyrën dhe ka marrë përfitime të...

Sulmuan uzinën e Armëve në Gramsh, lihen në burg dy agjentët rusë dhe ukrainasi

Gjykata e Apelit Durrës ka caktuar sot masën e sigurisë “arrest me burg” për dy shtetasit rusë dhe një ukrainas, duke lënë në fuqi...

Ndihmoi Ervis Martinajn të lëvizte në Shqipëri, Apeli lë në burg ish-policin Jeton Lami

Gjykata e Apelit ka lënë në fuqi arrestin me burg për ish-policin Jeton Lami, i cili akuzohet se ka ndihmuar të lëvizte i shumëkërkuarin,...

U filmua duke dhënë 100 dollarë për një votë, dënohet me 1 vit burg ish-kandidati për deputet

Gjykata e Posaçme ka dhënë masën “arrest me burg” për ish kandidatin për deputet nga rradhët e LSI-së, Etjon Joka. Joka është dënuar me 1...

Spanja kërkon ekstradimin, lihet në burg drejtori i Ujësjellësit të Kurbinit, i akuzuar për 40 vjedhje

Gjykata e Kurbinit ka dhënë masën arrest me burg për 40 ditë për Alfred Prodanin, Drejtorin e Ujësjellësit të Kurbinit, pasi ndaj tij kishte...

Bashkëautor i grabitjes së postës në Kamëz, Gjykata jep masën e sigurisë për 20-vjeçarin

Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë “arrest më burg”, për Algert Kurtin, i cili akuzohet si bashkëpuntor në grabitjen e filialit të...

Përplasja me armë zjarri në Kallmet të Lezhës, lihet në burg kreu i njësisë administrative Besnik Simoni dhe Altin Marku  

Gjykata e Lezhës ka dhënë sot masën e sigurisë “arrest me burg” për kreun e njësië administrative Kallmet, Besnik Simoni dhe për autorin, 41-vjeçarin Altin...

Vrau vëllain e Talo Çelës, Nuredin Dumanit i komunikohet masa e sigurisë në spital

Gjykata e Elbasanit ka caktuar masën “arrest me burg” për Nuredin Dumanin i akuzuar për vrasjen e Bujar Çelës, vëllait të Talo Çelës, në...

Lajmet e fundit