Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
75 %
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
24 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

arratisje

Historia / 18-vjeçarja shqiptare: Si më “rrëmbyen” dy vajza të maskuara

Frika ndaj reagimit të babait për largimin e saj pa adresë nga shtëpia ku banonte në Greqi dhe përpjekja për të mbuluar “arratinë” me...

Tërmeti në Ekuador, qindra persona arratisen nga burgu i sigurisë së lartë pasi muret ranë përtokë

Një numër i madh të burgosurish në Ekuador kanë shfrytëzuar momentin kur vendi i tyre u godit nga një tërmet i fuqishëm për t’u...

U arratis nga burgu i Trikallas, Prokuroria: Burg përjetë për Fatos Sulajn

Prokuroria për Krimet e Rënda ka kërkuar dënimin me burgim të përjetshëm për Fatos Sulajn, i arratisur së bashku me Ilir Kupën nga burgu...

Lajmet e fundit