Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
18 °
Sht
19 °
Die
16 °
Hën
17 °
E enjte, 30 Mars, 2023

TAG

arratisje

Arratisja e Gruevskit, Zaev: I di të gjitha detajet, jam plotësisht i informuar, por…

Kryeministri maqedonas Zoran Zaev ka deklaruar se ka informacione për arratisjen e ish-kryeministrit Nikolla Gruevski. “I di të gjitha detajet, jam...

Kërkohej ndërkombëtarisht, merr fund në Gjermani arratisja e të riut shqiptar

Teksa udhëtonte me një makinë tip Volksëagen Passat me targa shqiptare, një shtetas shqiptar u ndalua nga policia gjermane ditën e djeshme në Irschenberg....

Merr fund arratia e trafikantit shqiptar në Itali, mijëra euro dhe armë në banesë (EMRI)

Arratia e Martin Çelës, 38 vjeçar në Itali ka zgjatur veç 24 orë. Në Firence, pas hetimeve, natën e 4 qershorit...

Shqiptari përgatit arratisjen, tentoi të priste hekurat e qelisë

Një shqiptar i dënuar ka tentuar të arratiset nga burgu i Kretës në Greqi. Sipas shtypit grek, shqiptari kishte tentuar të priste hekurat...

Tentuan të arratiseshin, 19 të vdekur

1 gardian burgu dhe 18 të burgosur,  vdiçen në tentativën e këtyre të fundit për tu arratisur. Ngjarja ndodhi në një...

Arratisje spektakolare nga furgoni i policisë me pranga në duar, “blindohet” Saranda dhe pezullohen 6 efektivë

Ermir Idrizllari dhe shoku i tij u arrestuan dy ditë më parë nga policia e Sarandës pasi i grabitën një personi të tretë me...

U arratis nga komisariati, kapet pas 5 muajsh Mikel Doçi

Policia ka arrestuar Mikel Doçin, i cili u arratis nga komisariati i Shkodrës 5 muaj më parë. Doçi u largua nga...

Historia / 18-vjeçarja shqiptare: Si më “rrëmbyen” dy vajza të maskuara

Frika ndaj reagimit të babait për largimin e saj pa adresë nga shtëpia ku banonte në Greqi dhe përpjekja për të mbuluar “arratinë” me...

Lajmet e fundit