Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
5 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

arratisje

U arratis nga burgu 1 javë më parë, përfundon aventura e të riut shqiptar, arrestohet në qendër të Athinës

Ka përfunduar pas një jave aventura e arratisjes nga burgu e të riut shqiptar në Greqi. Mësohet se 27 vjeçari, identiteti...

BEFASUESE/ Vranë Indrit ÇELAJN, zbulohen të dhëna tronditëse: Vëllezërit KUSI i shpëtuan operacionit të policisë (DETAJE)

Dy vëllezërit Griseldo dhe Albano Kusi, të akuzuar si autorët e vrasjes së teknikut të kondicionerëve Indrit Çelaj paraditen e 22 gushtit në Tiranë...

Ua hedhin rojeve, arratisen 2 shqiptarë nga burgu i Trinithas

4 të dënuar, midis tyre dy shqiptarë u arratisën nga burgu i Trinithas në Greqi. Arratisjes së dy shqiptarëve u janë...

U arratisën nga burgu grek, arrestohen dy shqiptarët e dënuar përjetë (POLICIA I GJETI NË PLANTACION ME KANABIS)

Arrestohen dy shqiptarët, të cilët u arratisën nga burgu në Greqi. Dy të rinjtë e moshave 31 dhe 33 vjeç, me iniciale E.L...

Tenton të arratiset nga burgui i Rrogozhinës, kapet menjëherë i dënuari (DETAJE)

Një i dënuar ka tentuar të arratiset nga burgu i Rrogozhinës. Mësohet se ngjarja ka ndodhur një ditë më parë. Bëhet...

Nuk i mbush 24 orë aventura e shqiptarit, arrestohet i arratisuri nga burgu i Greqisë (EMRI-FOTO)

Arrestohet pas më pak se 24 orësh, shqiptari i arratisur nga burgu i Greqisë. Albiano Xhezairi, 22 vjeç nga Ksamili, është...

Arratisen dy shqiptarë ‘të rrezikshëm’ nga burgu grek

Dy të burgosur shqiptarë janë arratisur nga burgu i Avlonës në Greqi. Sipas medieve greke, ngjarja ndodhi rreth orës 21:40, të...

U arratisën nga burgu i sigurisë së lartë, publikohen FOTOT e dy shqiptarëve

Mediat greke kanë publikuar fotot e dy shqiptarëve të cilët u arratisën nga burgu i sigurisë së lartë në Koridhalo të Athinës. ...

Lajmet e fundit