Tirana
light rain
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
3.6kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
13 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

arratisje

EMRI/ Burri në Kavajë i vendos pistoletën në kokë gruas, më pas arratiset, policia vihet në ndjekje të tij

Një burrë ka kërcënuar me armë bashkëshorten e tij në Kavajë. Burime për mediat bëjnë me dije se autori është Besian Dedej, i cili...

U arratisën nga burgu grek, kush janë të burgosurit e rrezikshëm që i ikën policisë nga “duart” (Moshat e tyre)

Është identifikuar një nga 5 të arratisurit nga Komisariati i Kretës. Bëhet me dije se një nga të arratisurit është shtetasi O.P., me origjinë nga...

U arratisën nga burgu grek, policia në kërkim të shqiptarëve dhe pakistanezit të “rrezikshëm”, bllokohen portet dhe aeroportet

Autoritetet e Kretës janë vënë në alarm pas arratisjes së katër të burgosurve të rrezikshëm. Bëhet me dije se shqiptarët dhe pakistanezi ishin arrestuar dhe...

I iku Policisë nga duart, aventura e shqiptarit në Greqi përfundon shpejt, vihet në pranga pak pas arratisjes

Një i ri shqiptar u arratis nga rajoni i policisë së Akropolit, në Greqi. 18-vjeçari, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije, ishte...

Arratisje në natën e Vitit të Ri, shqiptari pret hekurat e burgut në Itali dhe zbret nga dritarja me çarçafë

Një shqiptar ka arritur të arratiset natën e Vitit të Ri, në një burg të Italisë. Bëhet me dije se shqiptari kishte prerë hekurat e...

Persona të armatosur sumojnë me armë dhe granata burgun, 800 të dënuar “ia mbathin” nga qelitë

Disa persona të armatosur kanë sulmuar me armë një burg në Nigerinë jugperëndimore në shtetin Oyo, duke bërë të mundur që të arratisen nga...

Detaje të reja nga arratisja e Arbër Çekajt dhe Fatmir Pjetrit,zbulohen dëshmitë e të dënuarëve të tjerë: Një ditë para dëgjuam një dron…

Detaje të tjera kanë dalë në dritë nga tentativa e arratisjes nga burgi 313 të Arbër Çekajt dhe Fatmir Pjerit. Burime për mediat bëjnë me...

I arratisur për 17 vite, arrestohet i shumëkërkuari

Parthasarthie Kapoor, 47 vjeç është arrestuar pas 17 viteve në arrati. I akuzuar për sulm seksual dhe posedim të pornografisë për...

‘Luan cirk’ me policët, 22-vjeçari shqiptar kapet pas një arratisjeje spektakolare me makinë

Megjithatë, i riu shqiptar bashkë me mikun tjetër ndalohen dhe shoqërohen nga policia. Sipas autoriteteve italiane, 22-vjeçari me kombësi shqiptar rezulton të jetë...

I dënuar për vrasje, shqiptari arratiset nga burgu në Itali (FOTO-EMRI)

Një shqiptar i dënuar për vrasje ka marrë dy ditë leje nga një burg në Itali, por nuk është kthyer më. ...

Lajmet e fundit