Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

TAG

arratisje

I dënuar me 40 vite për vrasje, kush është shqiptari që u arratis nga burgu si nëpër filma (EMRI)

Bekim Memeti nga Tetova është i burgosuri shqiptar i cili arriti të arratisej mbrëmjen e kaluar nga burgu i Idizovës në Maqedoninë e Veriut. Sipas...

U arratis dy herë nga burgu në Itali, “UFO-ja” prangoset në Tiranë dhe pritet të ekstradohet

Ilir Paja, është arrestuar pasditen e sotme në Laprakë për llogari të drejtësisë italiane. I njohur nga autoritetet në vendin fqinj me nofkën “Ufo”,...

EMRI/ Kush është 45-vjeçari që abuzoi seksualisht me disa vajza në Greqi, dyshohet se fshihet në Vlorë

Spartak Dyrmishi është shqiptari që akuzohet për përdhunim dhe tentativë përdhunimi në Athinë. Ka qenë tatuazhi që policia ka përdorur si mjet për të identifikuar...

SKANDALI/ Fran Frrokaj arratiset pak çaste pasi u dënua me tre vite burg, Policia po e kërkon prej 7 orësh

Ish-kryetari i Bashkisë Lezhë, Fran Frrokaj, është arratisur nga dyert e Apelit të Shkodrës. Bëhet e dije se Frrokaj është larguar nga salla e...

VIDEO/ Kaos në Rusi, Putini u jep rekrutëve “katër orë” për t’u thënë lamtumirë fëmijëve të tyre, njerëzit tentojnë të arratisen me makina

Rezervistëve të parë rusë që do të dërgohen me forcë në vijën e frontit si pjesë e mobilizimit të pjesshëm të Vladimir Putinit u...

U arratis nga Gjykata e Korçës me pranga në duar, arrestohet 21 vjeçari, ishte fshehur mes shkurreve

Polciia ka arritur të arrestojë 21 vjeçarin Kristian Medolli, i cili u arratis mesditën e sotme nga Gjykata e Korçës, ku priste të njihej me...

EMRI/ Arratiset nga ambientet e Gjykatës së Korçës i arrestuari, priste të mësonte masën e sigurisë

Kristian Medolli, i arrestuar nga Policia, është arratisur ditën e sotme nga ambientet e Gjykatës së Korçës. Ai po priste që t’i jepej masa e...

Punonte për BOSIN mafioz në Beograd, arratiset drejt Shqipërisë polici serb

Polici serb, Danilo Stojanoviç, i cili dyshohet se është pjesëtar i grupit kriminal serb të Darko Shariqit, ka kaluar sot nga Mali i Zi...

EMRI/ Burri në Kavajë i vendos pistoletën në kokë gruas, më pas arratiset, policia vihet në ndjekje të tij

Një burrë ka kërcënuar me armë bashkëshorten e tij në Kavajë. Burime për mediat bëjnë me dije se autori është Besian Dedej, i cili...

U arratisën nga burgu grek, kush janë të burgosurit e rrezikshëm që i ikën policisë nga “duart” (Moshat e tyre)

Është identifikuar një nga 5 të arratisurit nga Komisariati i Kretës. Bëhet me dije se një nga të arratisurit është shtetasi O.P., me origjinë nga...

Lajmet e fundit