Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
0kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

arqile koca

Vettingu/ Shkarkohet Prokurori ‘biznesmen’ i Prokurorisë së Përgjithshme (EMRI)

Shkarkohet Prokurori i Prokurorisë së Përgjithshme, Arqile Koca. Vendimi është marrë nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit (KPK) në kuadër të...

Prokurori Koça me 8 apartamente, KPK: I ka përfituar ligjërisht

Prokurori i Prokurorisë së Përgjithshme, Arqile Koca, i cilësuar nga mediat si “prokurori biznesmen” për shkak të pasurisë prej 8 apartamentesh, 2 garazhe dhe...


Lajmet e fundit

Telegraf

Standard

Dita

Gazeta Shqiptare

Fjala