Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

arqile basho

U konfliktuan me gjyqtarin në koridorin e sallës e gjyqit, lirohen nga qelia tre vëllezërit Myslimi në Vlorë

Gjykata e Vlorës ka liruar nga burgu tre vëllezërit Myslimi, të cilët u konfliktuan me gjyqtarin Arqile Basho, më 15 korrik. Apeli vendosi të lirojë...

Dhunuan gjyqtarin e Vlorës Arqile Basho në sallën e gjyqit, arrestohen tre vëllezërit vlonjatë (EMRAT-FOTO)

Tre vëllezërit vlonjatë Myslim Myslimi, Fatosh Myslimi dhe Elmaz Myslimi janë arrestuar nga Policia e Vlorës. Ata akuzohet se kanë kundërshtuar me dhunë në...

Lajmet e fundit