Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

arnaldo cicaj

U arrestuan se shisnin drogë te ish-Parku, Deivid Shuaipi dhe Arnaldo Çiçaj dogjën dhe 2 makinat e drejtorit të Policisë (EMRI-DETAJE)

Deivid Shuaipi është një prej personave të arrestuar nga Policia e Tiranës dhe Forca Operacionale, pasi në bashkëpunim me persona të tjerë shisnin drogë...

EMRAT: Këta janë “spaçatorët” e drogës te ish-Parku në Tiranë; Operacionalja zbarkoi dje dhe ndaloi 12, në kërkim janë 6; vëzhgoheshin me dronë

12 persona janë arrestuar nga Policia e Tiranës dhe Forca Operacionale në zonën e ish-Parkut në kryeqytet. Ata shisnin drogë në zonë dhe banorët...

Lajmet e fundit