Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
31 °
Die
31 °
Hën
30 °
Mar
31 °
E premte, 19 Gusht, 2022

TAG

armina

“Nuk do i fus llapën në publik”, Fatma “përplaset” me Arminën: Injorancë, çfarë halli ke ti se puth unë burrin tim?

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Goca dhe Gra”, u fol për puthjet me partnerin në public, në prani të familjaëve apo fëmijëve. Kjo temë ngjalli...

Gjithçka ishte gati për dasmën, zbulohet arsyeja pse Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani nuk do të martohen këtë vit

Dukej se gjithçka ishte gati për dasmën e djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berishës me blogeren Armina Mevlani, por planet e tyre u...

Shembja e Teatrit, nuk përmbahet aktori: Një grusht njerëzish hedhin në tokë gjithçka për t’u bërë servilë të 1 njeriu! Si u vra…

Aktori i njohur Flor Binaj ka reaguar pas shembjes së Teatrit Kombëtar, duke e quajtur këtë një akt të turpshëm që shënoi një nga...

Armina Mevlani hap arkivat, zbulon si dukej 15 vjeç: Foto në klasë

Blogerja Armina Mevlani  në këto ditë karantine është bërë nostalgjike dhe ka hapur arkivat. Në postimet e saj të fundit blogerja...

Të gjithë presin dasmën e madhe, Armina jep lajmin e ‘keq’: Nuk do martohemi

Blogerja Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha djali i ish-kryeministrit Sali Berisha janë prej vitesh së bashku. Në 2020 përflitej se...

Lajmet e fundit