Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
26 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

armina mevlani

I pranishëm në dasmën e të atit, del fotoja e parë pas shumë vitesh e Shkëlzen Berishës me të birin

Më 25 shtator Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kurorëzuan dashurinë e tyre disa vjeçare në martesë. Në një ceremoni madhështore u bënë bashkë personazhe...

“Kur e pashë Arminën me të bardha…”, Moza Mevlani rrëfen emocionet e dasmës: Më preku Sali Berisha, fjala e tij ka peshë

Artistja Moza Mevlani, nëna e blogeres Armina Mevlani, ka rrëfyer emocionet gjatë dasmës së vajzës së saj me djalin e ish-kryeministrit, Sali Berisha, Shkëlzen...

“Nga babi e prisja por…”, Armina Mevlani rrëfen: Ja pse më preku fjalimi i doktor Berishës në dasmë

Të dielën u mbajt dasma e shumë përfolur e Armina Mevlanit me Shkëlzen Berishën. Gjatë fjalimit, Sali Berisha në formë shakaje i tha Arminës...

U martuan pak ditë më parë, Stresi uron Shkëlzen Berishën dhe Arminën: Zoti ju bekoftë

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha dy ditë më parë kurorëzuan dashurinë e tyre 10 vjeçare në martesë. Dasma madhështore e Arminës dhe Shkëlzenit u bë...

Shkëlzen Berisha shpërndan albumin fotografik të dasmës me Arminën

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha i dhanë fund beqarisë dy ditë më parë. Ata i thanë “Po” njëri-tjetrit në një festë spektakolare në periferi të...

Video/ Me kërcim sensual, e ftuara VIP në dasmën e Arminës dhe Shkëlzenit tërheq vëmendjen e dasmorëve

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha dy ditë më parë kurorëzuan dashurinë e tyre 10 vjeçare në martesë. Dasma madhështore e Arminës dhe Shkëlzenit u bë...

Shkoi e veshur si ”nuse” në dasmën e Armina Mevlanit, këngëtarja e njohur “kryqëzohet”nga ndjekësit (FOTO)

Dasma madhështore e Armina Mevlanit dhe Shkëlzen Berishës u bë krefjalë e medieve mbrëmjen e djeshme, ku nuk munguan fotot dhe pamjet e shumta...

“Çik malësie”, me shami në dorë Rudina Hajdari e “djeg” në dasmën e Shkëlzenit, politikanë dhe artistë bëhen bashkë (EMRAT+FOTO)

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha ditën e djeshme kurorëzuan dashurinë e tyre 10 vjeçare në martesë. Një dasmë madhështore ku çdo gjë ishte e kuruar...

Me lugë dhe pjata një përdorimshe, detaji i pazakontë nga dasma e Shkëlzenit dhe Arminës (FOTO)

Në agroturizëm “Gjepali” nën kujdesin e shef Fundim Gjepalit, u mbajt mbrëmjen e djeshme dita më e rëndësishme e Armina Mevlanit dhe Shkëlzen Berishëës. Mes...

VIDEO/ Atmosfera elektrizuese në dasmën e djalit të Berishës, Shkëlzeni ngrihet në krahë nga dasmorët, me plis në kokë tund shaminë

Atmosfera në dasmën e Shkëlzen Berishës dhe Armina Mevlanit kapi majat dhe ishin vetë çifti ata të cilët ngritën në këmbë të gjithë të...

Lajmet e fundit