Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

armik

Erion Braçe i nxjerr VIDEON e Berishës: Armik quajti dhe Fatos Nanon kur e çoi tre vjet në burg, edhe kur rrahu Edi Ramën...

Deputeti socialist Erion Braçe, publikon një pjesë të fjalës së tij Sali Berishës, nga protesta e mbajtur dje në Tiranë. Ish-kryeministri e quajti Edi...

E shpalli dje armik në protestë, Sali Berisha: Edi Rama po nuk iku vetë, do e heqim ne! Është e rëndë por e thashë...

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka treguar sot arsyet se përse e shpalli dje Edi Ramën armik. Në një konferencë me gazetarët për protestën, Berisha është...

‘Unë armiku, kritiku i kamur!’, Artan Fuga i përgjigjet Veliajt: Edhe rrugën e kaloj te vijat e bardha!

Akademiku Artan Fuga ka reaguar pas akuzave të kryetarit të Bashkisë, Erion Veliaj gjatë emisionit 'Debati në Channel One' të gazetarit Roland Qafoku. ...

Lajmet e fundit