Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

armet ne gerdec

Hodhi në gjyq botuesin amerikan që shkroi për tregtinë e armëve në Gërdec, Gjykata e Lartë në SHBA nuk pranon të shqyrtojë apelin e...

Gjykata e Lartë e Shteteve të Bashkuara nuk pranoi ta shqyrtonte një çështje që sfidonte mbrojtjen e gazetarëve dhe organizatave të medias nga akuzat...

Lajmet e fundit