Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
14 °
Die
16 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

TAG

arme zjarri

Qëllohen me armë zjarri dy vëllezërit shqiptarë, njëri ndërron jetë në vend dhe tjetri plagoset rëndë

Të shtëna me armë zjarri raportohet se kanë ndodhur ditën e sotme në Kaçanik, Kosovë. Mediet kosovare bëjnë me dije dy vëllezër shqiptarë janë...

Të shtëna me armë zjarri pranë Lungomares në Vlorë, 2 persona konfliktohen me njëri tjetrin

Të shtëna me armë janë dëgjuar pasditen e sotme në afërsi të Lungomares në Vlorë. Bëhet me dije se 2 persona janë konfliktuar me...

Plagosje me armë zjarri në Durrës, sherri nisi për zhurmën në pallat

Një person rreth është plagosur me armë zjarri në këmbë paraditen e sotme në Durrës. Policia bën me dije se i plagosuri është A....

Sulmohet me armë zjarri patrulla e policisë në veri të Kosovës

Një patrullë e Policisë në veri të Kosovës është sulmuar mëngjesin e sotëm me armë zjarri. Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në fshatin...

Të shtëna me armë zjarri në Kukës, plagoset 34 vjeçari

Një 34 vjeçar është plagosur me armë zjarri mesditën e sotme në Kukës. Bëhet me dije se i plagosur ka mbetur F.A, i cili...

EMRI/ Qëlloi me armë zjarri në drejtim të 35 vjeçarit, policia në kërkim të të riut nga Tirana

Policia është vënë në kërkim të 28 vjeçarit Emra Korteshit, banues në Kombinat, pasi për motive të dobëta ka qëlluar me armë zjarri në...

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër

Të shtëna me armë zjarri raportohet të jenë dëgjuar pak minuta më parë në fshatin Grudë të Shkodrës. Policia është nisur menjëherë drejt vendngjarjes, ndërkohë...

Mbanin armë zjarri dhe ushtronin veprimtarinë e lojërave të fatit, arrestohen 2 persona dhe procedohen dy të tjerë (EMRAT)

Kontrolle të befasishme janë zhvilluar në Lezhë, ku kanë rënë në pranga 2 shtetas dhe procedohen penalisht 2 të tjerë. Bëhet me dije se në...

Sherr me sende të forta mes dy personave në “Kombinat”, njëri prej tyre qëllon me pistoletë, policia parandalon përshkallëzimin e konfliktit

Një sherr me sende të forta ka ndodhur mes dy personave ditën e sotme në zonën e “Kombinatit” në Tiranë. Policia bën me dije se...

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, disa persona përfshihen në një konflikt

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar në zonën e Babrrusë në Tiranë. Burime për mediat bëjnë me dije se shkak është bërë një...

Lajmet e fundit