Tirana
light rain
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
3.6kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
13 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

arme zjarri

Shkoi për shembjen e ndërtesës, qëllohet me armë zjarri në bark punonjësi i IMT-së në mes të Tiranës (EMRAT)

Një punonjës i Inspektoriatit të Mbrojtes së Territorit është plagosur me armë zjarri pak minuta më parë në Tiranë. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se punonjësi...

Të shtëna me armë në Fushë-Krujë, plagoset 55-vjeçari (EMRAT)

Të shtëna me armë raportohen në Fushë-Krujë, paraditen e kësaj të mërkure. Sipas informacioneve paraprake mësohet se si pasojë ka mbetur i plagosur 55...

Kanabis, armë zjarri dhe municion luftarak në makinë, arrestohen tre të rinj në Tropojë (Emrat)

Tre persona janë arrestuar në Tropojë, pasi akuzohen për veprimtari kriminale në fushat e narkotikëve dhe armëmbajtjes pa leje. Bëhet me dije se në pranga...

EMRI/ Do të kryente vrasje me pagesë, kapet 26 i sapodalë nga burgu në Korçë, hodhi armën në koshin e mbeturinave kur kuptoi se...

Një 26-vjeçar, i cili dyshohet se do të kryente një vrasje me pagesë, është arrestuar nga policia e Korçës. Bëhet me dije se shtetasi Klaudio...

Hodhi armën në koshin e mbeturinave sapo pa Policinë, arrestohet pas disa minutash një person në Korçë

Një person i cili qarkullonte me  armë zjarri është arrestuar mbrëmjen e sotme nga Policia e Korçës. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë...

EMRI/ Të shtëna me armë zjarri në Mirditë, plagoset rëndë 51 vjeçari, detajet e para

Një plagosje me armë zjarri raportohet se ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fan të Mirditës, në autostradën Milot-Morinë. Burime bëjnë me dije se...

Një person i plagosur me armë zjarri shkon me urgjencë te Trauma, ja dyshimet e Policisë së Tiranës

Një person i plagosur me armë zjarri ka mbërritur pasditen e sotme në Spitalin e Traumës. Policia e kryeqytetit bën me dije se është...

U zunë pak ditë më parë në Elbasan, 38-vjeçari merr armën dhe i bën pritë të riut teksa lëvizte me makinë (DETAJE)

Të shtëna me armë zjarri raportohet se janë dëgjuar mbrëmjen e sotme në lagjen "Skënderbeg”, Elbasan. Bëhet me dije se 38 vjeçari Ermal Matishi ka...

Me armë zjarri me vete, “Shqiponjat” arrestojnë brenda lokalit 43 vjeçarin në Shkodër

Një 43 vjeçar ӕshtë arrestuar nga Policia e Shkodrës, pasi lëvizte me armë zjarri me vete. Mësohet se në pranga ka rënë shtetasi K....

Ishte në “arrest shtëpie”, por shëtiste me armë zjarri me vete, kapet 41-vjeçari në Fushë Krujë

Një 41 vjeçar ka thyer masën e sigurisë “Arrest në shtëpi”, si dhe qarkullonte me armë zjarri me vete.  Polica ka kapur dhe arrestuar...

Lajmet e fundit