Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
30 %
4.1kmh
0 %
Hën
2 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

arme zjarri

Ngjarja në Shkodër, Policia: Një person qëlloi me armë nga makina, dallohet nga kamerat e rrugës

Policia e Shkodrës ka dhënë informacion lidhur me të shtënat me armë të raportuara mbrëmjen e sotme në lagjen “Skënderbeg” të qytetit. Sipas policisë, një...

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, plumbi godet dritaren e një banese

Të shtëna me armë raportohen nga qyteti i Shkodrës mbrëmjen e kësaj të mërkure. Sipas informacioneve paraprake, ngjarja ka ndodhur në lagjen “Skënderbeg” të qytetit,...

Policia arreston “ÇUNAT PROBLEMATIKË” të Tiranës, u kapën me dy pistoleta dhe kallashnikovë në “Range Rover” (EMRA-DETAJE)

Katër të rinj me precedentë kriminalë janë arrestuar mbrëmjen e djeshme në rrugën e Arbërit, të cilët po qarkullonin me armë zjarri në automjetin...

Të shtëna me armë zjarri tek “Kodra e Diellit”, dyshohet për viktima

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Sipas informacioneve paraprake mësohet se ngjarja ka ndodhur te “Kodra e Diellit”....

Të shtënat me armë zjarri në Shkodër, policia: U qëllua me pistoletë ndaj dy vëllezërve, autori në kërkim

Policia e Shkodrës ka dalë me një njoftim zyrtar për ngjarjen që ndodhi mbrëmjen e djeshme në Shkodër, ku në lagjen “Skëndërbeg”u qëllua me...

E RËNDË/ Ishte hedhur anës rrugës, gjendet i vdekur i riu në Fushë-Krujë, dyshimet e policisë

Trupi i një 34 vjeçari është gjetur mëngjesin e sotëm në Fushë Krujë. Sipas informacionit të policisë mësohet se në lagjen “Bakishe Visha”në Fushë Krujë,...

Me armë zjarri në makinë, policia arreston dy persona në Tiranë: Sekuestrohen 2 pistoleta dhe 7 celularë

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi janë duke qarkulluar me makinë, ku kishin armë zjarri me vete. Bëhet me dije...

Lëvizte me armë zjarri dhe municion luftarak në makinë, arrestohet 45 vjeçari në Shijak

Një 45 vjeçar është arrestuar nga Policia e Shijakut, pasi lëvizte me armë zjarri dhe municion luftarak në makinë. Bëhet me dije se në pranga...

E RËNDË në Fier, vetëvritet me armë zjarri 55 vjeçari

Një ngjarje  e rëndë ka ndodhur pak më parë në në fshatin Dërmënas, Fier. Policia bën me dije se një 55 vjeçar është vetëvrarë me...

Shkoi për shembjen e ndërtesës, qëllohet me armë zjarri në bark punonjësi i IMT-së në mes të Tiranës (EMRAT)

Një punonjës i Inspektoriatit të Mbrojtes së Territorit është plagosur me armë zjarri pak minuta më parë në Tiranë. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se punonjësi...

Lajmet e fundit