Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

TAG

arme te ftohta

Grusht metalik dhe thikë në makinë, arrestohet 27-vjeçari në Gjirokastët

Një 27-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Gjirokastrës, pasi është kapu me srmë të ftohta me vete. Bëhet me dije se në pranga...

Me shkop bejsbolli, thikë e dorezë metalike në makinë, arrestohet 56-vjeçari në Lezhë

Një 56-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë së Lezhë për veprën penale “Mbajtja pa leje e armëve të ftohta”. Bëhet me dije se në...

Me thikë në makinë, 20 vjeçari nuk i bindet policit por përfundon në pranga (DETAJE)

Mbante armë të ftohtë me vete si edhe nuk i bindet punonjësit të policisë, arrestohet në flagrancë 20-vjeçari në Fier.  ...

Me shkop bejsbolli e doreza metalike, prangoset 21-vjeçari (Emri)

Një 21-vjeçar është arrestuar nga Policia e Fierit, pasi gjatë kontrollit në automjetin e tij iu gjetën armë të ftohta. Erald...


Lajmet e fundit