Tirana
light rain
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
7.2kmh
75 %
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
17 °
Enj
14 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

TAG

arme pa leje

U kap në një makinë me Indrit Doklen, Fatjon Murati mohon lidhjen me bazën e armëve: Nuk janë të mijat

Fatjon Murati i arrestuar pak ditë më parë nga policia e kryeqytetit mohon çdo akuzë që e lidhin atë me bazën me armë të...

Me pistoletë pa leje dhe makinë të blinduar, Policia arreston 23 vjeçarin në Lezhë (EMRI)

Kevin Vuthaj, 23 vjeç është arrestuar nga Policia në Lezhë pasi është kapur me armë pa leje. I riu lëvizte me një automjet të...

Policia aksion të befasishëm në shtëpinë e 28 vjeçarit në Durrës, sekuestrohet armë zjarri dhe municion luftarak pa leje (EMRI)

Silvestër Grillo, 28 vjeç, ka rënë në prangat e Policisë së Durrësit pas një operacioni të befasishëm që është zhvilluar në shtëpinë e tij....

Operacion “blic” për kapjen e personave në kërkim, 4 të arrestuar në Vlorë, policia iu gjen armë pa leje

Policia e Vlorës ka kryer disa aksione të befasishme në lagjen “Partizani”. Operacioni ka nisur gjatë mbrëmjes së sotme, me qëllim arrestimin e personave...

AMNISTI për ARMËT PA LEJE, Komisioni i Sigurisë po planifikon nismën për parandalimin e krimeve

Komisioni i Sigurisë po planifikon një tjetër amnesti për dorëzimin e armëve pa leje, duke synuar uljen e numrit të krimeve në vendin tonë. Në...

Me automatik dhe fishekë në shtëpi, arrestohet 37-vjeçari në Berat (EMRI)

Një 37-vjeçar ka rënë në prnagt e policisë, pasi akuzohet për armë mbajtje pa leje. Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi Kleandro...

Pushkë dhe armë zjarri në banesë, arrestohet 36-vjeçari në Dibër, procedohet babai i tij (Emri -Detaje)

Një 36-vjeçar është arrestuar nga policia e Dibrës, ndërsa babai i rij është proceduar në gjendje të lirë pasi në banesën e tij është...

I shtrirë përtokë, policia arreston 26-vjeçarin në Durrës, lëvizte me pistoletë dhe municione luftarake (EMRI)

Një 26-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Durrësit pasi akuzohet për armëmbajtje pa leje. Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi...

“I rrezikshëm”, policia greke shpall në kërkim shqiptarin “Xhovani”, ja për çfarë akuzohet

Një shqiptar është shpallur në kërkim nga policia greke, pasi konsiderohet shumë i rrezikshëm. Shqiptari i njohur me emrin “Xhovani”, akuzohet për një sërë vjedhjesh...

Shqipëria në karantinë, 20-vjeçari në Gjirokastër lëvizte me armë zjarri pa leje, arrestohet (EMRI)

Një i ri është arrestuar këtë mbrëmje nga policia në Gjirokastër, pasi kishte thyer karantinën dhe qarkullonte me armë zjarri pa leje. ...


Lajmet e fundit