Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
46 %
1.5kmh
0 %
Mër
8 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

TAG

arme gjahu

EMRAT/ Dyshohet se plagosi me armë gjahu një person, arrestohet 58 vjeçari në Vlorë

Policia ka vënë në pranga 58 vjeçarin Sotir Gjonçari nga Vlora, i cili dyshohet se ka plagosur me armë zjarri Viktor Hyson. Plagosja ka ndodhur...

Me armë pa leje, municione dhe shkop metalik, arrestohet 27 vjeçari trafikant droge në Tiranë

Një 27 vjeçar që merrej me trafikun e lëndëve narkotike është arrestuar në Tiranë. G. D 27-vjeç ushtronte veprimtari kriminale në...

E rëndë në korfuz, shqiptari gjendet i vdekur në një kanal

Mëngjesin e sotëm një shqiptar është gjetur i vdekur në Korfuz. 63-vjeçari u gjet i vrarë në një kanal nga një...

Shokuese! Qeni qëllon me armë gjuetarin

Në New Mexico së fundmi ka ndodhur një aksident i padëgjuar më parë.   Një qen ka aksidentuar pronarin e...

Tjetër vetëvrasje, tronditet Fieri, burri i jep fund jetës (DETAJET E PARA)

Ditën e sotme një person ka vrarë veten me armë gjahu në fshatin Kallm i Vogël të Fierit. Sipas njoftimit të...

7 vjeçari vrau aksidentalisht të atin, gënjeu nga tronditja policinë: E hëngri ujku në pyll

Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e sotme në fshatin Vlosh të Roskovecit ku një fëmijë 7 vjeçar vrau aksidentalisht me çiften e gjahut...

Ndalimi i gjuetisë, mashtrim apo dështim?

/A.L, Newsbomb.al/ /A.L, Newsbomb.al/

Lajmet e fundit