Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
57 %
1.5kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

arme gjahu

Po pastronte armën e gjahut, fqinji plagos 6 vjeçarin në Kukës, detajet e para

Një 6 vjeçar nga Kukësi është plagosur aksidentalisht me armë gjahu. Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme në fshatin Kodër Lumë, Kukës. Bëhet me dije...

Vetëplagoset me armë gjahu i moshuari në Pogradec, në gjendje kritike

Një 78-vjeçar ka mbetur i plagosur me armë zjarri ditën e sotme në Pogradec. Sipas policisë, dyshohet se i moshuari është vetëplagosur me armën e...

E rëndë në Divjakë, 66 vjeçari vret veten me armën e gjahut

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Divjakë mesditën e sotme, ku 66 vjeçari A.Ç është gjetur i pajetë në banesën e tij. Sipas policisë,...

I moshuari vetëplagoset me armë gjahu në Lushnjë, ndërron jetë në spital

Një 82 vjeçar ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në spitalin e Lushnjes pasi ka mbërritur aty me plagë të shkaktuara nga arma e...

EMRAT/ Arrestohen 2 persona në Tepelenë, policia u gjen në banesë kanabis dhe armë gjahu

Dy persona janë arrestuar ditën e sotme në Tepelenë, pasi policia u ka sekuestruar në banesë kanabis dhe armë gjahu. Mësohet se në pranga janë...

Policia gjen drogë dhe armë në shtëpinë e Alim Muhos, disa ditë më parë e grabitën tre persona duke u paraqitur si efektivë të...

Policia ka gjetur 500 gram kanabis dhe një armë gjahu pa leje në shtëpinë e Alim Muhos në fshatin Luzat të Tepelenës, të cilit...

I moshuari shkon i plagosur në spitalin e Shkodrës, Policia : Është qëlluar me armë gjahu, nuk e dimë si ka ndodhur

Një 72-vjeçar nga Shkodra është plagosur me armë gjahu në krah. Sipas informacioneve paraprake bëhet me dije se shtetasi me iniciale Z. P. 72 vjeç,...

E rëndë, vetëvritet me armë gjahu në banesë i riu në Divjakë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në fshatin Mërtish, në Divjakë. Një 30-vjeçar dyshohet se është vetëvrarë me armë gjahu në banesën e...

EMRAT/ Dyshohet se plagosi me armë gjahu një person, arrestohet 58 vjeçari në Vlorë

Policia ka vënë në pranga 58 vjeçarin Sotir Gjonçari nga Vlora, i cili dyshohet se ka plagosur me armë zjarri Viktor Hyson. Plagosja ka ndodhur...

Me armë pa leje, municione dhe shkop metalik, arrestohet 27 vjeçari trafikant droge në Tiranë

Një 27 vjeçar që merrej me trafikun e lëndëve narkotike është arrestuar në Tiranë. G. D 27-vjeç ushtronte veprimtari kriminale në...


Lajmet e fundit