Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

arme biologjike

Ambasada e SHBA dënon lajmet e Rusisë: Po përhap qëllimisht gënjeshtra, si pretekst për të justifikuar luftën në Ukrainë

"Kremlini po përhap qëllimisht gënjeshtra të qëllimshme sipas të cilave Shtetet e Bashkuara dhe Ukraina po kryejnë aktivitete të armëve kimike dhe biologjike në...

Paralajmërimi i Tony Blair: Islamistët mund të përdorin armë biologjike

Ish-kryeministri i Britanisë së Madhe, Tony Blair thotë se islamizmi është një kërcënim për sigurinë e vendeve perëndimore. Pas zhvillimeve të fundit në Afganistan ku...

Lajmet e fundit