Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
52 %
1.5kmh
20 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

TAG

armando subashi

Dalja e Vjosës nga shtrati, flet Subashi: Ka ardhur një helikopter, në plan të parë kemi jetët e njerëzve

Dalja e lumit Vjosa dhe çarja e dy argjinaturave kanë shkaktuar dëme kolosale në qarkun e Fierit. Armando Subashi, kryebashkiaku i...

PD kallëzon penalisht kryebashkiakun e PS në Fier

Partia Demokratike e Fierit ka bërë kallëzim në prokurori për kryebashkiakun Armando Subashi, për abuzim me detyrën. Sipas kreut të PD së Fierit, Luan...

Tërhiqet kryebashkiaku i majtë, merr vendimin e papritur për impiantin e mbetjeve

Duket se protestat disa mujore të banorëve nga tre fshatra të Fierit kanë dhën rezultat dhe impianti i përpunimit të mbetjeve nuk do të...


Lajmet e fundit