Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
0.5kmh
0 %
Hën
6 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
12 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

armando subashi

Petro Koçi përfundon në SPAK, të hënën del para prokurorëve specialë për “tenderat e kriminelëve” në Fier

Deputeti i zgjedhur i PS në Fier, Petro Koçi është thirrur të paraqitet të hënën në ambientet e Prokurorisë Speciale SPAK. Mësohet se kjo...

SPAK zbarkon në Bashkinë e Fierit, prokurorët marrin dosjet e tenderave të firmosur nga Armando Subashi

Prokurorët e SPAK kanë zbarkuar sot në Bashkinë e Fierit. Newsbomb.al mëson nga burimet se prokurorët kanë marrë tre dosje që kanë lidhje me...

Nga Dritan Leli te Armando Subashi, cilët kryebashkiakë munguan sot në takimin “paralajmërues” të Edi Ramës

Kryeministri Edi Rama thirri sot në takim të gjithë krerët e bashkive në vend, pas arrestimit të kryetarit të Bashkisë së Lushnjës Fatos Tushe,...

Ndërron jetë zyrtari Partisë Socialiste në Fier, deputetja dhe kryebashkiaku mesazhe ngushëllimi: Simbol i mirësisë dhe mirëkuptimit, humbëm një mik të mrekullueshëm

Ditën e sotme është ndarë nga jeta kryetari i Partisë Socialiste në Mbrostar Ura të Fierit, Gëzim Dhima.Lajmin për ndarjen e tij nga jeta...

“Ende nuk po e besoj, o Komandant”, kryebashkiaku i Fierit fjalë të ndjera për Gramoz Ruçin: Deri sot, çdo hap në politikë e kam...

Gramoz Ruçi, njoftoi në Kongresin e Jashtëzakonshëm të PS se në shtator nuk do të jetë pjesë e legjislaturës së re dhe do të...

Kandidon i vetëm, habit Armando Subashi: Qytetarët të votojnë atë që iu do zemra!

Armando Subashi kandidon i vetëm në këto zgjedhje për bashkinë e Fierit e megjithatë para kamerave tha se qytetarët mund të zgjedhin “atë që...

Zgjedhjet vendore të 30 qershorit, Rama konfirmon rikandidimin e Subashit për bashkinë e Fierit

Gjatë takimit me banorët e Fierit në sajë të Programit Kombëtar 100 FSHATRAT, kryeministri Edi Rama konfirmoi rikandidimin e Armando Subashit si kryebashkiak i...

Armando Subashi pret në zyrë heroin e vajzave binjake, i ofron punë në Bashki

Kryetari i Bashkisë së Fierit Armando Subashi ka pritur ditën e sotme në zyrë Ardimir Murataj.  Heroi që shpëtoi dy vajzat...


Lajmet e fundit