Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
4.6kmh
100 %
Sht
27 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
24 °
E shtunë, 1 Tetor, 2022

TAG

armando subashi

Deputeti socialist i Fierit del hapur kundër Subashit: Besoj se këtë radhë PS duhet të mbështesë një grua

Fieri, hambari i votave socialiste, që e ka humbur shkëlqimin e vet të dikurshëm për votat edhe për shkak të keqadministrimit, do të prodhojë...

Dëmi 160 milionë lekë nga inceneratori i Fierit, në dosjen e SPAK del Armando Subashi: Dha paratë, edhe pse i dinte pasaktësitë

Buxheti i bashkisë së Fierit ka pësuar një dëm prej 16 milionë lekësh të reja me shpronësimin abuziv të tokës ku është vendosur inceneratori....

ARMANDO SUBASHI përballë Komisionit për INCENERATORËT: Kam folur me Klodian Zoton në telefon për mbetjet (PYETJE – PËRGJIGJE)

Kryetari i Bashkisë së Fierit Armando Subashi ishte dje përpara deputetëve të komisionit hetimor parlamentar për inceneratorët dhe tha se ai nuk mund tu...

Armando Subashi në Komisionin Hetimor: Falenderoj publikisht qeverinë, investimi për inceneratorin e Fierit mbylli fusha plehrash 50 vjeçare

Kryebashkiaku i Fierit, Armando Subashi, teksa dëshmonte në Komisionin Hetimor për Inceneratorët, ka falenderuar publikisht qeverinë për investimin në inceneratorin e Fierit. Ai u sdhp[reh...

Subashi nxjerr videon e Alibeajt: Ndanim të njëjtin mendim për mbetjet; Tabaku: Do e administrojmë si provë telefonin

Kryetari i Bashkisë së Fierit Armando Subashi teksa po jep dëshminë e tij në Komisionin Hetimor për inceneratorët, ka sjellë një video të një...

Subashi jep llogari para Komisionit Hetimor: Inceneratori i Fierit brenda pak ditësh do të vihet në punë, për shifra s’kam dijeni

Kryebashkiaku i Fierit Armando Subashi ka dhënë dëshminë e tij në Komisionin Hetimor për inceneratorët. I pyetur nga anëtarja e Komisionit, Dhurata Çupi në...

Armando Subashi e pranon në Komisionin për Inceneratorët: Kam komunikuar disa herë me Klodian Zoton

Kryebashkiaku i Fierit, Armando Subashi, po dëshmon në Komisionin Hetimor në lidhje me inceneratorin e Fierit. I pyetur nga kryetarja Jorida Tabaku nëse i njeh...

Mbi tre orë në SPAK, Armando Subashi largohet me këmbë dhe tregon nëse prokurorët kishin ngritur akuzë ndaj tij

Kryebashkiaku i Fierit, Armando Subashi është larguar me këmbë nga ambientet e Prokuorisë Speciale, ku dëshmoi për më shumë se tre orë lidhur me...

Armando Subashi prej 5 orësh në SPAK, vjen reagimi i parë nga PS: Nuk bëhemi mburojë për askënd! Mbështesim drejtësinë

Kryebashkiaku i Fierit Armando Subashi, është duke u marrë në pyetje në SPAK për aferën e inceneratorëve. Prej afro 5 orësh i pari i...

Kryebashkiaku i Fierit thirret në SPAK, Armando SUBASHI prej 3 orësh në zyrat e prokurorëve specialë (Dëshmon dhe deputeti i PS)

Kryebashkiaku i Fierit Armando Subashi është duke u marrë në pyëtje këtë të premte nga Prokuroria Speciale SPAK, mëson newsbomb.al. Prej afro 3 orësh...

Lajmet e fundit