Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Armando Sadiku

Armando Sadiku operohet, ka këputur ligamentin kryqëzor

Futbollisti i kombëtares Shqiptare  ka marrë lajmin e hidhur ditën e sotme, pasi do t’i duhet t’i nënshtrohet një ndërhyrjeje kirurgjikale. ...

ZYRTARE/ Armando Sadiku firmos me klubin e ri, urim në shqip për “BOMBERIN” shqiptar

Armando Sadiku është lojtari më i ri i skuadrës së Levantes në La Liga. Lajmi është zyrtarizuar në faqen zyrtare të klubit, ku...

E bujshme, sulmuesi i kombëtares shqiptare drejt La Liga

Në orët e fundit të merkatos mund të shohim një goditje shumë të bujshme për sa i përket futbollistëve shqiptarë. Fjala është këtë...

Lajm i bujshëm: Fejohet bomberi i kombëtares, njihuni me gruan e Armando Sadikut, tifozja e zjarrtë dentiste…

Më ne fund ylli i kombëtares,  Kuq e Zi, i ka dhënë fund beqarisë. Ceremonia e fejesës është kryer privatisht më 30 dhjetor mes...

Sadiku vlerëson Panuçin dhe tregon objektivin tij në kombëtare

Sulmuesi i kombëtares Armando Sadiku ka folur sot para mediave me ndeshjen me Turqinë. Në prononcimin e tij Sadiku ka shprehur vlerësimet më...

Flet Sadiku pas ndeshjes: Për këtë arsye Panuçi më la në stol

Pas ndeshjes Sulmuesi i kombëtares, Armando Sadiku folur për mikrofonin e “supersport”, ku ka tha se e pranon dhe e respekton zgjedhjen e trajnerit...

Lajmet e fundit